RU

У Луганську застрелений один з лідерів азербайджанської діаспори, - ЗМІ

У кварталі Шевченка міста Луганськ був виявлений труп колишнього заступника керівника Конгресу азербайджанців по Луганській області. Про це повідомляє азербайджанське видання "АРА".

За словами голови Конгресу азербайджанців по Луганській області Расима Угурлаева, тіло уродженця Газаського району Азербайджану, громадянина України Ясинели Насібова (1957 р., - ред.) було виявлено вранці 3 лютого у власній машині навпроти одного з магазинів.

Насибов був убитий пострілами з автомата. На тілі були виявлені численні кульові поранення. Повідомляється, що в місті, який зараз знаходиться під контролем проросійських сепаратистів, у нього ні з ким проблем не було.

Зараз вживаються заходи для того, щоб привезти тіло вбитого в Азербайджан.

Нагадаємо, раніше в Донецьку, який також контролюється проросійськими сепаратистами, бойовики застрелили громадянина Польщі.