ru ua

У Луганську за добу в результаті збройних зіткнень загинув 1 мирний житель, 5 поранені, - мерія

У Луганську за минулу добу в результаті збройних зіткнень загинув один мирний житель, ще п'ять отримали поранення. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської міської ради.

Як повідомляють у мерії, за минулу добу під артилерійський обстріл потрапили наступні території міста:

- В Артемівському районі: п. Тельмана на вул. Успенська, 64.

- У Жовтневому районі: вул. Нахімова, будинки № 152, 154, 158; гаражний кооператив "Кристал" (вул. 30 років Перемоги); житловий будинок за адресою: вул. Анрі Барбюса, 18б; котельня ЛМКП "Теплокомуненерго" (перебитий газопровід); приватний будинок по вул. Ширшова, 37; будинки приватного сектору в районі вул. Галицького (Аеродрому), 6-го Аеродромного проїзду, 7-го аеродромного проїзду.

- У Ленінському районі: житловий будинок по вул. Демьохіна, 26 (вибух без горіння); вибиті шибки у відділенні банку "Аваль"; ТОВ "Машинобудівний завод - 100" (вул. Звейнека, 145); житлові будинки по вул. Радянська, 36, вул. Леніна, 130, 1-й Мікрорайон, 1 (пошкодження газопроводу).

Крім того, за добу виявлено три вогнища загорянь, в результаті обстрілу зафіксовано пошкодження 12 об'єктів.

Також за минулу добу через збройні сутички, що відбувалися на території міста, мали місце аварії і пошкодження в системах життєзабезпечення міста. О 22:30 в Луганськ була припинена подача електропостачання, місто залишилося без світла.

Всього від водовідведення та водопостачання було відключено понад 7 тис. абонентів.