ru ua

У Криму охороняти порядок на святах будуть до 900 міліціонерів

У Криму на охорону громадського порядку під час Першотравня залучається 474 працівника міліції та 109 військовослужбовців ВВ МВС України, у дні святкування Великодня будуть залучені 878 працівників міліції та 56 військовослужбовців ВВ МВС України. Про це повідомили в секторі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в АРК.

У Криму відбудеться 29 масових заходів, присвячених Дню Міжнародної солідарності трудящих, в яких візьмуть участь близько 47 тис. 550 осіб. Під час святкування православного Великодня на території АРК в 172 населених пунктах заплановано проведення 235 масових релігійних заходів. У заходах візьмуть участь близько 106 тис. 830 осіб.

Керівництвом головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим розроблені детальні плани забезпечення правопорядку і громадської безпеки, передбачено залучення необхідної кількості працівників міліції, а також військовослужбовців внутрішніх військ.

"Весь особовий склад кримської міліції націлений на сумлінне виконання службових обов'язків, пильність, рішучість при можливому загостренні обстановки, а також неухильне дотримання законодавства України", - повідомили в прес-службі.