У Київраді накопичилося 3 тис. кадастрових справ щодо земельних питань, - Кличко

У Київській міській раді накопичилося 3 тис. кадастрових справ щодо земельних питань.

У Київській міській раді накопичилося 3 тис. кадастрових справ щодо земельних питань. Про це в ефірі телеканалу "Київ" заявив Київський міський голова Віталій Кличко, передає його прес-служба.

Він зазначив, що за останні шість років у Києві не проводилося жодного земельного аукціону та земельні ділянки виділялися непрозоро.

"В результаті накопичилося 3 тисячі кадастрових справ з приватизації, оренди та продажу землі, відносно яких потрібно прийняти рішення. І бюджет міста недоотримав значні кошти. Натомість проведення земельних аукціонів у Києві принесе столичному бюджету сотні мільйонів гривень", - підкреслив Кличко.

За його словами, всі земельні питання в Києві вирішуються відкрито і прозоро.

"Ми запрошуємо на засідання земельної комісії Київради журналістів та представників київської громади. Якщо з того чи іншого земельного питання виникають сумніви або підозри - питання відразу ж знімається з розгляду", - зазначив Кличко.

Нагадаємо, Київрада планує залучити в держбюджет 0,5 млрд грн від продажу землі на аукціонах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся