У Києві в 2013 р. відшкодовано 4,5 млн грн переплати за необґрунтованими тарифами, - ГПУ

У Києві в 2013 р. відшкодовано майже 4,5 млн грн переплати за необґрунтованими тарифами. Поновлено порушені права понад 200 тис. мешканців житлових будинків, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

Відповідно до результатів перевірок найбільших збитків громадянам було завдано у місті Києві. В основному йдеться про те, що люди в рази переплачували за комунальні послуги за необґрунтованими тарифами.

Також під час перевірки було зафіксовано факти завищення вартості послуг, врахованих у структурі тарифу.

Такий приклад мав місце у Деснянському районі столиці, службові особи коммунального підприємства та ТОВ завищили вартість послуг на технічне обслуговування ліфтів житлових будинків за квітень-липень 2012 р. на суму понад 1,5 млн грн. Унаслідок цього мешканцям житлових будинків цього району завдано збитків на цю суму.

Прокуратура міста відреагувала на такий факт і стосовно вказаних службових осіб відкрила кримінальне провадження, яке наразі розслідується.

Такі приклади є поширеним явищем у Дарницькому, Деснянському та Подільському районах столиці.

Унаслідок втручання прокуратури міста вказані суб'єкти господарювання провели розрахунки економічно обґрунтованих тарифів та звернулися до КМДА для їх погодження.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся