У Києві затвердили план реагування медичних закладів у разі виникнення НС

У Департаменті охорони здоров'я затвердили план реагування медичних закладів у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації (НС) техногенного або природного характеру. Відповідний наказ підписав начальник профільного департаменту Віталій Мохорєв, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, у разі необхідності медичний персонал закладів охорони здоров'я працюватиме у збірно-евакуаційних, приймально-евакуаційних пунктах та у пунктах розміщення.

Також передбачено додаткове розгортання резерву ліжкового фонду.

"У разі загрози підтоплення, за надходженням сигналу, відбуватиметься евакуація пацієнтів та персоналу закладів охорони здоров'я відповідно до діючого плану евакуації", - йдеться у повідомленні.

Крім того, сформовано запас медикаментів та виробів медичного призначення, постійний резерв бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з необхідним оснащенням.

"Відповідно до наказу медзаклади столиці мають бути у повній готовності до введення в дію плану реагування лікарні на масовий керований або спонтанний наплив постраждалих", - йдеться у повідомленні.

У профільному департаменті зауважують, що за надання медичної допомоги постраждалим та евакуйованим громадянам із зон підтоплення територій Києва та забезпечення роботи закладів охорони здоров'я персональну відповідальність покладено на начальників управлінь охорони здоров'я районних в місті Києві державних адміністрацій, керівників закладів охорони здоров'я.

Читайте також: У Київ буде передислоковано рятувальну техніку з семи областей для боротьби з очікуваним паводком

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся