У Києві суд повернув громаді 5,6 га землі на Позняках вартістю 70 млн грн

Господарський суд м. Києва підтримав позицію прокуратури Дарницького району та зобов'язав столичне будівельне товариство повернути з незаконного користування земельну ділянку площею 5,6 га вартістю 70 млн гривень на вул. Здолбунівській.

Господарський суд м. Києва підтримав позицію прокуратури Дарницького району та зобов'язав столичне будівельне товариство повернути з незаконного користування земельну ділянку площею 5,6 га вартістю 70 млн гривень на вул. Здолбунівській. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Дарницького району м. Києва.

"Встановлено, що у 2005 р. на підставі рішення Київради товариство з обмеженою відповідальністю отримало в короткострокову оренду вказану ділянку для благоустрою прилеглої території озера Корольок за рахунок земель водного фонду. Прокурорською перевіркою встановлено, що строк дії договору закінчився ще у 2010 р., проте землю й досі не повернуто у користування територіальній громаді столиці. Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Дарницького району звернулась до Господарського суду м. Києва з вимогою повернути вказану ділянку громаді міста", - йдеться у повідомленні.

Господарський суд визнав законними вимоги прокуратури та задовольнив позов у повному обсязі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся