ru ua

У Києві створена комісія з надання допомоги киянам-учасникам АТО

Київський міський голова Віталій Кличко створив комісію з надання допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції на чолі із заступником голови КМДА Михайлом Радуцьким.

Київський міський голова Віталій Кличко створив комісію з надання допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції на чолі із заступником голови КМДА Михайлом Радуцьким. Кличко підписав відповідне розпорядження, повідомила прес-служба КМДА.

До складу комісії увійшли: директор департаменту соціальної політики, керівництво районних у м. Києві державних адміністрацій, представники департаменту охорони здоров'я, депутати Київської міської ради. Окрім того, за згодою, до роботи комісії залучать представника ГУ МВС України в м. Києві, ГУ юстиції у м. Києві та ГУ Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Основним завданням новоствореного дорадчого органу стане розгляд заяв про компенсацію витрат, пов'язаних із дороговартісним лікуванням киян-учасників бойових дій та відшкодування коштів на складне протезування киян, інвалідність яких пов'язана з участю в антитерористичній операції, в кожному конкретному випадку.

Для розгляду та опрацювання зазначених питань, у разі необхідності, залучатимуться представники державних та комунальних підприємств, установ та організацій, інші фахівці.

За результатами роботи комісія надаватиме відповідні пропозиції Київській міській державній адміністрації.

Засідання відбуватимуться не рідше одного разу в місяць.

Нагадаємо, раніше голова земельної комісії Київської міської ради Володимир Прокопів запропонував виділити земельні ділянки не тільки для бійців антитерористичної операції, але і для родичів загиблих героїв Небесної сотні.