ru ua

У Києві минулого тижня 36 разів "мінували" адмінбудівлі, телеканали, вокзали, ТРЦ

У Києві минулого тижня 36 разів "мінували" адміністративні будівлі, телеканали, вокзали, торгові центри.

У Києві минулого тижня 36 разів "мінували" адміністративні будівлі, телеканали, вокзали, торгові центри. Про це йдеться у зверненні прокурора Києва Сергія Юлдашева, йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Києва.

"Минулого тижня до органів внутрішніх справ надійшло 36 анонімних повідомлень про замінування адміністративних будівель, телеканалів, вокзалів, торгово-розважальних центрів і т.д. Зокрема, на вихідних в столичну міліцію надійшло 13 анонімних дзвінків. Деякі з цих "жартівників" дзвонили з зони АТО. Зокрема, два телефонних дзвінка надійшло з Луганської області", - йдеться в повідомленні.

Юлдашев зазначив, що хтось намагається посіяти паніку в столиці, дезорганізувати роботу правоохоронних органів, розпорошити сили.

"Але я б просив Вас зберігати спокій. Запевняю, на кожний такий випадок ретельно розслідується. Нагадаю, санкцією статті 259 КК України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) передбачено покарання від двох до семи років позбавлення волі. Крім того, з винних буде стягнуто збитки, яких вони завдали державі у зв'язку з необхідністю реагувати на подібні заяви", - йдеться в повідомленні.

Прокурор підкреслив, що кожен виклик на помилкове замінування коштує державі приблизно в 30 тисяч гривень.