У Києві міліція вилучила у іноземців партію героїну на 7 млн дол

У Києві співробітники міліції вилучили у двох іноземних громадян партію героїну вагою понад 50 кг, її вартість за цінами "чорного" ринку становить 7 млн дол. Про це повідомила прес-служба МВС України.

Повідомляється, що вилученої кількості героїну мало би вистачити на виготовлення півмільйона доз.

Як повідомив начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України Олег Школьний, деякий час назад оперативники підрозділу отримали інформацію про наміри групи громадян використати територію України для транзитного переміщення партії героїну з країн азійського регіону до держав Євросоюзу.

Після проведення ряду заходів оперативники встановили коло осіб, причетних до незаконних дій з наркотиками. Двох зловмисників, які є іноземними громадянами, міліціонери затримали у столиці. У затриманих вилучено понад 50 кг героїну.

Зараз у столиці та кількох областях України проходять заходи з метою документування каналу надходження цієї речовини в Україну, а також каналу, за допомогою якого зловмисники мали намір перемістити її до країн Європи.

За словами Школьного, це найбільша партія героїну, вилученого правоохоронцями з незаконного обігу упродовж кількох останніх років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся