У Києві до кінця року планується введення в експлуатацію близько 180 тис. кв.м. торгових площ, - дослідження

До кінця 2013 р. в Києві планується ввести в експлуатацію близько 180 тис. кв.м. торгових площ. Про це йдеться в звіті компанії CBRE в Україні по ринку комерційної нерухомості.

До кінця 2013 р. в Києві планується ввести в експлуатацію близько 180 тис. кв.м. торгових площ. Про це йдеться в звіті компанії CBRE в Україні по ринку комерційної нерухомості.

У звіті наголошується, що за підсумками II кварталу 2013 р. на ринок торговельної нерухомості в Києві не було введено жодного професійного торгового центру. Таким чином загальна пропозиція якісних торгових площ залишилося на рівні близько 690 тис. м2.

"Незважаючи на нестійкість економічної ситуації, у другому кварталі поточного року попит на торговельні площі з боку рітейлерів залишався стабільним. Будівельна активність у сегменті продовжилася", - наголошується в звіті.

Ринок нерухомості: Результати 2012 р. і очікування на 2013

За даними CBRE, торговий сегмент як і раніше залишається найбільш стійким. Огляду на майбутнє початок будівництва ще кількох великих торгових об'єктів, тенденція підвищення будівельної активності продовжиться за умови відсутності чергових потрясінь в економіці.

Вартість оренди в торгових центрах прайм-сегмента залишилася на рівні 100-170 дол кВ. м./міс і 55-85 дол кВ. м./міс в менш затребуваних торгових об'єктах.

За оцінками експертів CBRE в Україні, ставки оренди на якісні торгові приміщення залишаться на колишньому рівні до кінця року на тлі стабільного попиту з боку рітейлерів.

CBRE - найбільша консалтинговою компанією в галузі нерухомості в світі і входить до списку 500 найбільших компаній світу згідно з рейтингом Fortune 500.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся