Отруєння в Івано-Франківській обл.: Госпіталізовано 31 особу

НовиниНадзвичайні події    05.08.2013 - 09:53
В Івано-Франківській обл. з харчовим отруєнням госпіталізували 31 особу.

В Івано-Франківській обл. з харчовим отруєнням госпіталізували 31 особу. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

"5 серпня о 06:10 рятувальники м. Тлумач отримали повідомлення про те, що під час святкування весілля у ніч з 4 на 5 серпня у ресторані в м. Тлумач отримали харчове отруєння 24 людини. Згодом, відповідно до уточнених даних, у м. Івано-Франківськ в обласну інфекційну лікарню госпіталізовано 31 особу, з них - 2 дитини", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Херсонській області з харчовим отруєнням госпіталізовані 24 відпочиваючих

За минулий місяць в Україні зареєстровано більше десятка спалахів гострих кишкових інфекцій, постраждали близько 190 осіб. У Хмельницькому після святкування весілля з отруєнням були госпіталізовані 16 осіб. Перед цим у Києві 47 співробітників офісного центру отруїлися після прийому їжі в громадському харчуванні. 27 осіб опинилися в лікарні. Раніше отруїлися діти в садочку в Києві та Одеській області.

Гряде також хвиля перевірок якості спиртного в українських ресторанах. Голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов, що в більшості ресторанних господарств України використовують лікеро-горілчані вироби власного виробництва і жодних документів про походження такої продукції немає.

У світлі цього в Україні пройде інспекція продуктів в мережах громадського харчування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top