В Індії помер поліцейський, поранений під час протестів через групове зґвалтування

НовиниНадзвичайні події    25.12.2012 - 22:46

У столиці Індії Нью-Делі влада вживає сьогодні посилених заходів безпеки в частинах міста в намаганні зупинити демонстрації, викликані груповим зґвалтуванням, які тривають від кінця минулого тижня. Сьогодні у шпиталі помер працівник поліції від травм, яких він зазнав, коли його побили й затоптали під час сутичок із демонстрантами позавчора, передає радіо "Свобода".

Через те, що центр міста вже другий день заблокований, демонстранти зібралися сьогодні на місці за кілометр від будівлі парламенту, вимагаючи від влади забезпечити безпеку жінок.

Поліція повідомила, що проти декого з демонстрантів порушили справи за звинуваченнями в убивстві. Загалом у сутичках постраждали понад 50 працівників поліції.

Масові заворушення в Делі і демонстрації в інших містах на протест проти насильства щодо жінок в Індії викликало зґвалтування понад тиждень тому 23-річної жінки групою чоловіків просто в міському автобусі, який їхав своїм маршрутом. Потерпіла, яку відтак на ходу викинули з автобуса, досі лежить у лікарні з серйозними травмами.

Читайте також: У столиці Індії сталися зіткнення між поліцією і демонстрантами

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top