ru ua

У місті Щастя Луганської обл. бойовики застрелили військовослужбовця батальйону "Айдар"

У р. Щастя Луганської обл. 7 липня 2014 р. на території Луганського училища професійної підготовки працівників міліції бойовики розстріляли українського військовослужбовця з батальйону "Айдар"

У м. Щастя Луганської обл. 7 липня 2014 р. на території Луганського училища професійної підготовки працівників міліції бойовики розстріляли українського військовослужбовця з батальйону "Айдар". Про це повідомила керівник прес-служби Луганської обласної міліції Тетяна Погукай на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"7 липня приблизно о 05:00 до комендатури батальйону "Айдар", розташованої в приміщенні ЛУППСМ (Луганське училище професійної підготовки сотрудників міліції), під'їхав автомобіль, на якому знаходився прапор України. В автомобілі знаходилися люди, які сказали, що привезли "сепаратиста". Автомобіль пропустили на територію училища. До автомобіля підійшов без бронежилета і зброї військовослужбовець батальйону гр. Войцеховський Є.В. 1979 р.н. (уродженець Хабаровського краю РФ, прож. в Черкаській області, р. Сміла, вул. Краснопресненська). Йому назустріч з автомобіля вийшов чоловік і відкрив по військовослужбовцю стрілянину з автомата. Люди, що знаходилися в машині, відкрили стрілянину з автоматів по вікнах будівлі. Після чого автомобіль заднім ходом виїхав з території училища і зник", - повідомила Погукай.

Вона зазначила, що військовослужбовець Войцеховський був смертельно поранений - сліпе вогнепальне поранення грудної клітини з пошкодженням дуги аорти.

Даний факт зареєстровано в ЄРДР за статтею 115 ч.1 КК України (умисне вбивство).