В цьому році "Укрзалізниця" відремонтує 2712 км сталевих магістралей

У поточному році «Укрзалізниця» планує оновити всіма видами ремонтів 2712 км колії, замінити на нові 684 стрілочних переводів та відремонтувати 1070 стрілок. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Виконання колійних робіт дозволить пасажирським і вантажним поїздам рухатися з більшою швидкістю, збільшити пропускну спроможність доріг і підвищити рівень безпеки руху, підкреслили у відомстві.

За словами першого заступника начальника Головного управління колійного господарства «Укрзалізниці» Олексія Винничука, основні обсяги робіт у другому півріччі планується виконати на Придніпровській і Одеській залізницях. «У пріоритетах - хід на Крим та Кривий Ріг, маршрут Синельникове-Лозова, П'ятихатське напрямок, де ходять вантажні і пасажирські потяги, зокрема, «Дніпропетровський експрес». На Одеській залізниці будуть виконуватися роботи на основних вантажних ходах в напрямку портів Одеського регіону з Донецької та Придніпровської залізниці, через Знам'янку та П'ятихатки. В результаті будуть зняті обмеження, і швидкість руху збільшиться з 60 до 80 км/год для вантажних і 100-120 для пасажирських поїздів», - зазначив Винничук.

Під час підготовки до Євро-2012 залізничники в стислі терміни модернізували інфраструктуру на напрямках швидкісного руху між Києвом і великими обласними центрами України. З січня по червень на залізницях України відремонтовано різними видами ремонту 1239 км шляхів.

«Цього року «Укрзалізниця» сконцентрувала зусилля на напрямках впровадження швидкісного руху поїздів. Основні роботи виконувалися на ділянках Київ-Гребінка-Лозова-Донецьк і Київ-Коростень-Здолбунів-Львів. Зокрема, була проведена електрифікація та розділення вантажного і пасажирського руху. Як наслідок, залишилися ділянки, на яких тепер потрібно надолужувати або переносити роботи на наступний рік, а швидкість руху доведеться обмежити», - пояснив Олексій Винничук.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся