ua en ru

У Донецькій обл. через артобстріл вбиті два співробітника "Води Донбасу", пошкоджена насосна станція

В результаті артилерійського обстрілу насосної станції сьогодні в 10:00 були смертельно поранені два співробітника КП "Компанії "Вода Донбасу" та пошкоджено будівлю насосної станції.

В результаті артилерійського обстрілу насосної станції сьогодні в 10:00 були смертельно поранені два співробітника КП "Компанії "Вода Донбасу" та пошкоджено будівлю насосної станції. Про це повідомила прес-служба Донецької облдержадміністрації (ДонОДА) з посиланням на комунальне підприємство "Компанія "Вода Донбасу".

Згідно з повідомленням, внаслідок артобстрілу в 10:30 була зупинена робота насосних агрегатів насосної станції I підйому, а в 12:00 - станції II підйому. Обслуговуючий персонал не мав можливості працювати під час обстрілу. Робота каналу "Сіверський Донець - Донбас" тимчасово зупинена.

"Відновлення роботи буде можливо після припинення вогню, обстеження обладнання, можливості доставки працівників і забезпечення зв'язку", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на період зупинки каналу Сіверський Донець-Донбас водопостачання міст і селищ буде здійснюватися з резервних водоймищ.

"У разі тривалої зупинки каналу можливий перехід міст на скорочений графік подачі води", - наголошується в повідомленні ДонОДА.