ru ua

У Донецьку всю ніч лунали залпи, - мерія

У Донецьку всю ніч лунали залпи, - мерія
У Донецьку в ніч на 10 листопада лунали залпи, чутні в багатьох районах міста.

У Донецьку в ніч на 10 листопада лунали залпи, чутні в багатьох районах міста. Про це йдеться в повідомленні прес-служби мерії міста.

"Всю ніч в місті лунали поодинокі залпи, які були чутні у багатьох районах міста", - йдеться в повідомленні.

При цьому станом на 9:00 ситуація в Донецьку відносно спокійна, системи життєзабезпечення міста працюють.

"Численні осколкові пошкодження газопроводів зафіксовані аварійними бригадами в період з 8 по 9 листопада. Аварію локалізовано. На період відновлювальних робіт, 10 листопада, можливі короткочасні відключення від газопостачання будинків по вул. Єременко, Курако в Київському районі і будинків по вул. Курчатова, Шахтопроходчиков, Софійська, пр. Кремлівський в Куйбишевському районі. На ранок, 10 листопада, в Донецьку без газопостачання 2741 абонент, серед них 8 багатоквартирних будинків, 1826 будинків приватного сектора і 23 підприємства", - повідомили в мерії.

Бригади ДТЕК Донецькобленерго і ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля ведуть роботи по ремонту і заміні ліній електропередачі, пошкоджених в результаті бойових дій.

Всього в результаті бойових дій відсутнє електропостачання: у селищі Трудовські Петровського району, в 1100 будинках приватного сектора селища Жовтневий в Куйбишевському районі.

"Водопостачання в Донецьку у вихідні дні здійснювалося стабільно. Збоїв в роботі ключових об'єктів не було, однак обстрілу піддався дільниця водопровідно-каналізаційної служби Петровського району. Вночі з суботи на неділю осколками снарядів пошкоджено дах та вікна в приміщенні служби. Персонал не постраждав", - розповіли в донецькій мерії.

За вихідні дні аварійна служба КП "Донецькміськводоканал" усунула 80 аварійних ситуацій на мережах водопостачання і 90 - на каналізаційних мережах.

На ранок 10 листопада надійшло 49 заявок на усунення аварій на мережах водопостачання та 25 на каналізаційних мережах. Аварійні бригади водоканалу вже приступили до ремонтно-відновлювальних робіт.

Нагадаємо, минулої ночі у всіх районах Донецька також були чутні потужні залпи і вибухи.