У Білогорському районі Криму введена в експлуатацію автоматизована газорозподільна станція

В Автономній Республіці Крим введена в експлуатацію автоматизована газорозподільна станція "Білогірськ", через яку отримують газ населення і промисловість міст Білогірська, Алушти та інших населених пунктів АР Крим, в яких проживає понад 80 тисяч жителів. Про це повідомляє прес-служба "Укртрансгазу".

Автоматизована газорозподільна станція "Білогірськ" розрахована на безвахтову форму обслуговування. Проектна потужність АГРС становить 18 тис. куб. м/год. Особливість введеної в експлуатацію газорозподільної станції полягає в дворівневому ступені очищення природного газу, який дозволяє на 99% очистити природний газ від домішок, відзначили в "Укртрансгазі".

Читайте також: "Укртрансгаз" завершив підготовку до опалювального сезону: у ПСГ накопичено 20 млрд куб. м газу

Протягом 2010-2015 рр. заплановано запровадити у виробничий процес 64 шт. автоматизованих газорозподільних станцій (будівництво і реконструкція). Найбільша кількість АГРС буде впроваджена в газорозподільних системах "Донбастрансгаз", "Черкаситрансгаз", "Київтрансгаз", що пов'язано з найбільшою кількістю споживачів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся