ua en ru

Ужгород звільнив від податків бізнес, якому заборонили працювати на вихідних

Ужгород звільнив від податків бізнес, якому заборонили працювати на вихідних Фото: зачинений заклад (РБК-Україна)

Міська рада Ужгорода вирішила звільнити від податків місцевих підприємців, яким уряд заборонив працювати під час карантину вихідного дня. Зокрема, підприємців І та II груп звільнили від сплати єдиного податку.

Про це повідомив мер Ужгорода Богдан Андріїв у Facebook.

Міськрада дозволила не сплачувати єдиний податок у грудні. Малий та середній бізнес також звільнили від сплати земельного податку та оренди комунального майна.

"До кінця карантину відновили дію рішення міськради - про звільнення від сплати за комунальне майно для літніх терас кафе та ресторанів. Сподіваюся, ці рішення допоможуть нашим підприємцям "утриматися на плаву" в ці нелегкі для всього світу місяці пандемії", - додав він.

Крім того, міськрада звернулася до уряду з проханням звільнити цю категорію бізнесу від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) за себе і за найманих працівників.

Нагадаємо, сьогодні депутати відмовилися підтримати звернення до Кабміну з рекомендацією скасувати карантин вихідного дня.

Водночас парламент зобов'язав уряд завчасно попереджати про введення карантинних обмежень. Кабмін повинен попереджати про обмеження за тиждень до їх введення.