Уточнені дані "Національного екзит-полу'2010": В.Янукович - 48,5%, Ю.Тимошенко - 45,7%.

За уточненими даними "Національного екзіт-пола'2010", в другому турі президентських виборів лідер Партії регіонів Віктор Янукович набрав 48,5% голосів виборців, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - 45,7%. Екзит-пол проведений консорціумом у складі фонду "Демократичні ініціативи", Київського міжнародного інституту соціології і Центру ім. А.Разумкова.

Раніше повідомлялося, що В.Янукович набрав 48,7% голосів виборців, Ю.Тимошенко - 45,5%.

 

У західному регіоні за Ю.Тимошенко проголосували 80% опитаних виборців, за В.Януковича - 8%, у центральних регіонах - 63% і 30% відповідно, у південних - 22,5% і 71% відповідно, на сході - 12% і 83% відповідно. Такі дані на брифінгу оприлюднив заступник директора соціологічної служби центру ім. Разумкова Михайло Міщенко. У свою чергу, президент Київського міжнародного інституту соціології Валерій Хмелько зазначив, що згідно з уточненими даними, відмовилися від участі в екзит-полі менше чверті опитаних, що є нормою для екзит-полів. "Відмови складають 23%. В.Янукович може отримати у ЦВК, якщо те що ми маємо відповідає конкретній структурі, від 46% до 51% голосів, а Ю.Тимошенко від 43% до 48%. Це похибка +/- 2,5%. 48,5% це не гарантія, це тенденція", - сказав В.Хмелько. Він також зазначив, що остаточні дані по екзит-полам з'являться після того, як ЦВК оприлюднить дані про чисельність виборців в округах, де проводилися опитування, а також про явку виборців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся