ru ua

Управління повітряним рухом Криму з 3 квітня передається Сімферопольського центру керування польотами, - ОрПР РФ

Управління повітряним рухом у районі відповідальності Сімферопольського центру керування польотами з 3 квітня 2014 р. о 09:00 за київським часом в повному обсязі переходить до цього центру.

Управління повітряним рухом у районі відповідальності Сімферопольського центру керування польотами з 3 квітня 2014 р. о 09:00 за київським часом в повному обсязі переходить до цього центру. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держкорпорації з організації повітряного руху в Росії (ОрПР).

Відповідна аэронавигационная інформація доведена до користувачів повітряного простору, вітчизняних і зарубіжних авіакомпаній.

Обслуговування повітряного руху буде здійснюватися в межах повітряного простору, раніше закріпленого за сімферопольським центром (над нейтральними водами Чорного моря і територією Криму) у відповідності з міжнародними стандартами та рекомендованою практикою Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) з використанням тих же самих радіотехнічних засобів і персоналу, які були задіяні в управлінні польотами раніше.

Нагадаємо, Президент РФ Володимир Путін 18 березня підписав договір про входження Криму та Севастополя до складу Росії.