ru ua

United Airlines і Continental Airlines Inc. обговорюють злиття на умовах обміну акціями 1:1; об'єднана компанія коштуватиме бл. 6,6 млрд дол.

Найбільші американські авіакомпанії United Airlines і Continental Airlines Inc. обговорюють злиття на умовах обміну акціями у співвідношенні 1:1 без будь-яких ринкових премій, повідомляє Bloomberg з посиланням на двох осіб, поінформованих про перебіг переговорів. У результаті має бути створено компанію, що коштуватиме понад 6 млрд дол.

Генеральний директор UAL Гленн Тілтон (62 роки) може стати головою правління об'єднаної компанії, тоді як генеральний директор Continental Airlines Inc. Джефф Смайсек (55) стане генеральним директором гіганта. Умови ще не затверджено, і для завершення операції може знадобитися ще тиждень, свідчать джерела.

Інші директори та керівники новостворюваної корпорації також можуть бути призначені з числа менеджменту компаній, що об'єднуються.

Об'єднання призведе до створення найбільшого в світі авіаперевізника за пасажиропотоком, що перевершить Delta Air Lines Inc. Виходячи з сьогоднішніх цін на акції, ринкова вартість нової компанії може сягати 6,6 млрд дол.; UAL зараз коштує 3,64 млрд дол., а Continental - бл. 2,98.