ua en ru

Ще 800 тис. доз вакцини проти кору доставлено в Україну

Ще 800 тис. доз вакцини проти кору доставлено в Україну Фото: вакцина (moz.gov.ua)

За останній рік плановою вакцинацією охоплено понад 90% дітей

В Україну доставлено ще 800 тисяч доз вакцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК) від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України (МОЗ).

Це уже друга партія вакцини, закуплена за кошти державного бюджету, що надійшла в Україну цього року. Вона буде розподілена в регіони найближчим часом.

Зазначається, що за останній рік плановою вакцинацією охоплено понад 90% дітей, однак і цього недостатньо, щоб зупинити спалах хвороби.

"Для надійного захисту від інфекційних хвороб рівень вакцинації має бути вищим 95% - тоді зможемо говорити про колективний імунітет. Вперше Україна повністю забезпечена вакцинами - надійними, безпечним та ефективними. Закликаю батьків вакцинувати дітей, а лікарів заохочувати пацієнтів до вакцинації", - сказала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

На замовлення Міністерства охорони здоров’я Дитячий фонд ООН (UNICEF Ukraine) здійснив поставку нової партії вакцин...

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України 20 квітня 2018 р.

"В Україну для щеплень проти кору, паротиту та краснухи постачають вакцину Пріорикс/Priorix виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія, яка має державну реєстрацію і прекваліфікована ВООЗ. Вона ефективна і безпечна, надається державою безоплатно і має багаторічний досвід використання в Україні", - повідомляють у МОЗ.

Нагадаємо, 27 лютого в Україну доставлено 220 тисяч доз вакцини проти КПК від ЮНІСЕФ.