ru ua

Українського серійного вбивцю Онопрієнка поховають за рахунок держави у засекреченому місці

Українського серійного вбивцю Анатолія Онопрієнка поховають за рахунок держави у засекреченому місці. Повідомляється, що ніхто з родичів Онопрієнка не звернувся до правоохоронних органів з проханням видати його тіло.

Українського серійного вбивцю Анатолія Онопрієнка поховають за рахунок держави у засекреченому місці. Про це повідомляють "Подробиці" на телеканалі "Інтер".

Повідомляється, що ніхто з родичів Онопрієнка не звернувся до правоохоронних органів з проханням видати його тіло.

Нагадаємо, Анатолій Онопрієнко помер вчора в житомирській в'язниці від серцевого нападу.

З 1989 по 1996 роки Онопрієнко вбив 52 людини: 9 жертв з 14 червня по 16 серпня 1989 року і 43 жертви з 5 жовтня 1995 по 22 березня 1996 року. При цьому залишається велика кількість інкримінованих йому, але не доведених епізодів. У Житомирській в'язниці він відсидів близько 17 років.

Онопрієнко вбивав з мисливської рушниці. Якими були мотиви Онопрієнко точно не відомо. Сам він стверджував що вищі сили наказували йому влаштувати три серії вбивств. Вбивство дев'яти людей він мав здійснити проти комунізму, сорок - проти націоналізму і 360 осіб - проти чуми двадцять першого століття.

Особливо постраждала від рук Онопрієнко село Братковичі Львівської області. Коли в Братковичі були введені внутрішні війська, Онопрієнко просто змінив місце вбивств - переключився на інші села.

Онопрієнко був засуджений до смертної кари 31 березня 1999 року, але пізніше через намір України вступити до Ради Європи смертний вирок був замінений довічним ув'язненням. Леонід Кучма, який на той момент був Президентом України звертався в ряд міжнародних організацій, з проханням зробити для Онопрієнко виключення з мораторію на смертну кару.