Українські експерти встановили, що фрагменти черепа, знайдені на місці, вказаному О.Пукачем, належать Г.Гонгадзе, - адвокат потерпілої.

Четвер 27 серпня 2009 16:48
Українські експерти встановили, що фрагменти кісток черепа, знайдені на місці, вказаному Олексієм Пукачем, належать вбитому журналісту Георгію Гонгадзе. Про це повідомила адвокат удови Г.Гонгадзе Мирослави Валентина Теличенько, передає радіо "Свобода". "Частину досліджень вже проведено, вони підтвердили, що виявлений череп походить від тіла Георгія Гонгадзе. Попереду – експертиза ДНК, яку має провести зарубіжна експертна установа за участю українських експертів. Найімовірніше, цю експертизу проводитимуть у США", – сказала вона. Нагадаємо, минулого місяця в Київській обл. слідчо-оперативна група Генпрокуратури знайшла фрагменти черепа, які, як вважали, можуть належати Г.Гонгадзе. У ГПУ повідомили, що місце, де знайшли фрагменти черепа, вказав заарештований екс-генерал-лейтенант О.Пукач. 29 липня фахівці почали проводити експертизу для ідентифікації знайдених останків.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся