Українська платформа "Собор" визначиться щодо своєї участі у виборах на з'їзді 13 жовтня

Другий етап ХІХ з'їзду Української платформи "Собор", на якому будуть розглянуті результати соціологічних досліджень та прийнято рішення про участь виборчого списку партії у виборах або зняття його з балотування відбудеться в суботу, 13 жовтня 2012 р. у Києві. Про це повідомляє прес-служба партії.

Як відомо, на першому етапі з‘їзду 4 серпня 2012 р. Українська платформа "Собор", висунула свій виборчий список, сформований без участі політиків.

В той же час, партія заявила про готовність зняти свій список у разі, якщо до свята Покрови, 14 жовтня, за результатами соціологічних досліджень не долатиме прохідний бар'єр. Це зобов‘язання, як заявляють у партії, було взято, аби завадити владі використати виборче законодавство та розпорошеність опозиційних сил на шкоду Україні.

Також Українська платформа "Собор" закликала решту опозиційних партій бути відповідальними та узяти на себе такі ж зобов‘язання.

Читайте також: ВО "Свобода" проведе XXV з'їзд 14 жовтня

Початок роботи другого етапу ХІХ з'їзду партії - о 10.30. Реєстрація делегатів та запрошених - з 9.00. З'їзд відбудеться за адресою вул. Лаврська, 16А.

Нагадаємо, вибори до Верховної ради відбудуться 28 жовтня 2012 р.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся