Україні буде важче отримати членство в ЄС, ніж вступившим туди раніше країнам, - Г.Немиря.
Віце-прем"єр-міністр України з питань євроінтеграції Григорій Немиря переконаний, що Україні буде важче отримати членство в ЄС, ніж країнам, які вже увійшли до Союзу. Про це він повідомив сьогодні під час комітетських слухань у комітеті ВР з питань європейської інтеграції, передає кореспондент РБК-Україна. "Але важче – це не означає, що це неможливо", - сказав він. Г.Немиря також повідомив, що 49 статтею Римського договору передбачається, що кожна європейська країна має право стати членом ЄС, тож, виходячи з того, що Україна – європейська країна, вона має таке право. Водночас ЄС, за словами урядовця, має право формувати певні критерії. Г.Немиря також відзначив, що ЄС має традиційну дилему між розширенням і поглибленням, зараз ці процеси дещо загальмовані у зв"язку з нератифікацією Ірландією Лісабонської угоди.