Україні треба приділяти увагу спорту, - Максим Луцький

Україні треба приділяти увагу спорту, вважає народний депутат України, кандидат в нардепи Максим Луцький. За його словами, сьогодні серед молоді є зацікавлення до заняття спортом.

5 жовтня Луцький відвідав футбольний турнір Кубку ректора КПІ з футзалу за участі командам Національного авіаційного університету, Київської політехніки та Національної академії внутрішніх справ України, що проходив в Національному технічному університеті України "КПІ". Він проходив у рамках Меморандуму вищих навчальних закладів Солом'янського району. Перше місце посіла команда Національної академії внутрішніх справ України, друге - команда профспілкового комітету КПІ, а третє - Студентська рада КПІ.

По закінченні змагань, вручаючи медалі та кубок переможцям, Максим Луцький наголосив: "Футбол - це не тільки гра, а й, у першу чергу, форма проведення дозвілля, метод самовираження та спілкування. Приємно, що сьогодні студенти приділяють особливу увагу спорту та з задоволенням організовують різноманітні спортивні змагання".

Читайте також: Максим Луцький привітав педагогів з Днем вчителя

6 жовтня Луцький відвідав справжнє свято яскравого танцю, яке відбулося в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом'янського району. Народний художній колектив, ансамбль спортивного бального танцю "Аматор-спорт-данс" підбив підсумки за навчальний сезон 2011/2012 року. Вітаючи присутніх, Максим Луцький зазначив: "Останнім часом молодь активно почала приділяти увагу спорту, у тому числі спортивним бальним танцям. Яскраве свідчення цьому - значна кількість перемог на українських та світових змаганнях. Приємно, що саме з лав "Аматор-спорт-дансу" вийшло чимало переможців і призерів. Ми і надалі підтримуватимемо танцювальну спрямованість нашої молоді".

За активну участь у житті танцювального клубу найкращі вихованці "Аматор-спорт-данс", педагоги та батьки були нагороджені дипломами, подяками та цінними подарунками.

Нагадаємо, Максим Луцький є кандидатом в народні депутати по 222 виборчому округу (Солом'янський район, м. Київ).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся