Україна розраховує до кінця року підписати з Росією протокол про торговельно-економічні відносини на 2010 р., - Ю.Тимошенко.

Четвер 19 листопада 2009 22:23

Україна розраховує до кінця року підписати з Росією протокол про торговельно-економічні відносини на 2010 р. Про це прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила під час п'ятого засідання комітету з питань економічного співробітництва україно-російської міждержавної комісії, передає кореспондент РБК-Україна.

 Вона підкреслила, що, не дивлячись на кризу, торговельно-економічні відносини між двома країнами розвиваються динамічно, завдяки підписаним раніше угодам. «Хотілося б також сказати про те, що протокол на 2010 р. теж підготовлений нашими підкомісіями, він повністю відображає заздалегідь досягнуті домовленості. І дуже важливо, що результатом на сьогоднішній комітет у нас є підготовлений проект, який ми можемо найближчим часом до кінця року підписати», - сказала вона.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся