Україна та Туреччина завізували проект угоди про організацію міжнародного прямого вантажного залізнично-поромного сполучення.

Україна та Туреччина завізували проект угоди про організацію міжнародного прямого вантажного залізнично-поромного сполучення, повідомляє прес-служба Мінтрансзв'язку України.

Підписання цієї міжурядової угоди планується в травні-червні поточного року в рамках візиту прем'єр-міністра Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана до України.

Окрім того, сторони домовились прискорити процес розробки проектів правил організації експлуатації вантажних вагонів в міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні між портами України та Туреччини і правил перевезення вантажів у міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні.
Також делегації обговорили питання інвестиційного співробітництва, зокрема, залучення турецької сторони до участі у проектах з розбудови транспортно-дорожнього комплексу України, перспективи розвитку мультимодальних перевезень шляхом залучення турецької вантажної бази для перевезень з використанням поїздів комбінованого транспорту "Вікінг" та "Зубр".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся