Україна повинна визначитися зі стратегією - захисту або протистояння, після чого вирішити питання вступу до НАТО, - Президент.

Для того, щоб вирішити чи йти Україні до НАТО, країна повинна визначитися, яку стратегію вона обирає - захисту або протистояння. Про це завив Президент України Віктор Ющенко під час спілкування з мешканцями с.Топильно Шполянського р-ну Черкаської обл. "Якщо протистояння - будь ласка, треба повернутися на 15-20 років назад у Варшавський договір. Ми вже там були: нас там роздягнули до трусів. Наш бюджет не побудований на нафті і газі, ми не витримаємо гонки озброєнь. Буде як в 1990 р., коли гроші витрачали на ракетні комплекси і в Канаді купували пшеницю, щоб якось звести кінці з кінцями", - сказав В.Ющенко. Він відзначив, що якщо ж Україна обирає політику колективної безпеки, то НАТО якнайповніше відповідає даній стратегії.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся