Україна зайняла 25-е місце в світі по розвитку залізничної інфраструктури

За результатами звіту про глобальної конкурентоспроможності (The Global Competitiveness Report 2013 - 2014), який переставив Всесвітній економічний форум (World Economic Forum) Україна зайняла 25-е місце в світі по розвитку залізничної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

За критерієм оцінки залізничної інфраструктури Україна значно випередила своїх сусідів Росії (31-е місце) і Польщу (70-е місце). У минулому році за цим показником Україна зайняла 24-е місце, погіршивши свої позиції на 1 пункт.

Зазначимо, що за загальним рівнем розвитку в цілому інфраструктури Україна посідає 70-е місце, за рівнем доріг - 144-е, за портової інфраструктури - 94, по повітряній - 105-е місце.

Звіт щодо глобальної конкурентоспроможності (The Global Competitiveness Report) є щорічною доповіддю Всесвітнього економічного форуму (World Economic Forum).

Перша доповідь була випущена в 1979 р. З 2004 р. звіт про глобальну конкурентоспроможність ранжирує країни на основі "Глобального індексу конкурентоспроможності". Індекс конкурентоспроможності оцінює здатність країн забезпечити високий рівень добробуту своїх громадян.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся