Україна реалізовує половину агропромислового потенціалу, - експерт

Україна реалізовує половину агропромислового потенціалу. Про це під час XII Міжнародного економічного форуму "Стратегії. Інвестиції. Співробітництво" заявив президент Американсько-української ділової ради Морган Вільямс, передає кореспондент РБК-Україна.

На думку Вільямса, основний сектор, в якому Україна може досягти успіху, - це агропромисловий комплекс.

"Це основна міць України. Україна могла б бути житницею Європи. Україна може годувати весь світ. Маючи високоякісну продукцію, сьогодні Україна реалізовує тільки половину свого агропромислового потенціалу. Двигун економіки України - продовольча сфера. Потрібно, щоб уряд звільнив потенціал агропромислового комплексу", - сказав Вільямс.

За його словами, для цього необхідно провести в АПК ряд реформ: "Поліпшити систему оподаткування, відкрити експортні ринки - це спосіб зробити прибуток. Третє - створити систему довгострокової оренди на землі. Ми пропонуємо, щоб український уряд звів всі землі в земельний банк. Уряду потрібно діяти швидко. До 2015 року потрібно використовувати систему і технології в насінні".

Нагадаємо, в Україні обсяг сільгоспвиробництва у січні-вересні 2012 р. знизився на 4,6%.

Читайте також: Янукович підписав закон, що визначає механізм формування статутного капіталу земельного банку

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся