Україна очікує отримати 130 млн дол. на боротьбу зі СНІД від Глобального фонду, - Сич

Вівторок 28 жовтня 2014 17:30
Україна очікує отримати 130 млн дол. на боротьбу з ВІЛ/СНІД від Глобального фонду боротьби зі Снідом, туберкульозом та малярією.

Україна очікує отримати 130 млн дол. на боротьбу з ВІЛ/СНІД від Глобального фонду боротьби зі Снідом, туберкульозом та малярією. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич під час засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та Віл-інфекції/Сніду 28 жовтня 2014 р., передає прес-служба уряду.

За словами Сича, до 28 листопада Україна подасть у Глобальний фонд пакет документів на фінансування програм боротьби із соціально небезпечними захворюваннями у 2015-2017 рр. Розмір гранту становитиме 130,5 млн. дол. Відповідний пакет документів був представлений і узгоджений членами Національної ради.

Чиновник високо оцінив нещодавнє прийняття Верховною Радою України Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 рр.

В рамках заходу члени Нацради обговорили питання ліквідації Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/Сніду та іншим соціально-небезпечним захворюванням і створення відповідного підрозділу в структурі Міністерства охорони здоров'я України.

Нагадаємо, народні депутати підтримали в першому читанні і в цілому законопроект № 4384а "Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції /Сніду на 2014-2018 р.".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся