Україна підготувала звернення в міжнародні суди щодо катування у ЛНР полоненої Сурженко

НовиниСуспільство    30.07.2017 - 23:45
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розповів, що наразі жінці, яку було звільнено з полону, надається уся необхідна допомога

Україна підготувала звернення до міжнародних організацій та судових інстанцій з приводу катування у полоні бойовиками самопроголошеної "Луганської народної республіки" української блогерші Людмили Сурженко. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман у Facebook.

Він також зазначив, що звільненій з полону жінці наразі надається уся необхідна допомога.

"Людмилу Сурженко, викрадену терористами, відпустили з полону. Наразі вона у безпеці і під наглядом лікарів, у край важкому психологічному стані. Пані Людмилі надається уся необхідна допомога, підготовані звернення до міжнародних організацій і судових інстанцій", - написав прем’єр.

 

Людмилу Сурженко, викрадену терористами, відпустили з полону. Наразі вона у безпеці і під наглядом лікарів у край важком...

Опубліковано Volodymyr Groysman 30 липня 2017 р.

Луганчанка Людмила Сурженко була затримана 13 липня при перетині лінії розмежування в районі КПВВ Станиця Луганська, на блокпосту бойовиків ЛНР.

У полоні на неї чинився тиск, у тому числі фізичний з метою оприлюднення в подальшому відео з її "зізнаннями" в роботі на українські спецслужби".

Сурженко звільнили з полону 29 липня 2017 року. Вона самостійно перетнула контрольно-пропускний пункт у важкому психологічному стані.

Нагадаємо, Служба безпеки України заявила про повернення 29 липня з полону так званої ЛНР ще одного заручника - судді Апеляційного суду Луганської області Віталія Руденка.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top