Україна почала розслідування імпорту легкових автомобілів з Росії

Україна почала антисубсидиційне розслідування проти легкових авто з Російської Федерації.

Україна почала антисубсидиційне розслідування проти легкових авто з Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба Асоціації автомобільних виробників України ("Укравтопром").

Зокрема, повідомляється, що раніше сьогодні було опубліковано повідомлення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про порушення та проведення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів походженням з Російської Федерації.

"Рішення про проведення розслідування було прийнято комісією ще 15 вересня після розгляду скарги, поданої асоціацією "Укравтопром", та доручено Міністерству економічного розвитку і торгівлі. За результатами проведеного розслідування Мінекономрозвитку підготує для комісії висновки щодо необхідності тимчасового застосування компенсаційних заходів", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, за підсумками першого півріччя 2014 року Україна скоротила імпорт легкових авто до мінімуму за 5 років - до 34,5 тис. од. При цьому з Росії було імпортовано 2 749 тис. легковиків на 28 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся