Україна і Литва підписали протокол про співпрацю щодо розвитку вантажоперевезень залізничним транспортом

Україна і Литва підписали протокол про намір співпраці для розвитку вантажоперевезень залізничним транспортом. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Так, в ході підписання, надзвичайний і повноважний посол Литовської республіки в Україні Пятрас Вайтекунас відзначив, що Україна і Литва збільшать вантажопотоки між обома країнами. "Даний протокол підписується в рамках виконання меморандуму, який був підписаний ще в листопаді минулого року про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України і Міністерством транспорту і комунікацій Литви. Ці документи, поза сумнівом, дадуть поштовх для розвитку співпраці в транспортній сфері", - сказав посол.

У свою чергу, президент Асоціації транспортно-експедиторських організацій України "Укрзовніштранс" Олег Платонов додав, що положення протоколу будуть направлені на підвищення ефективності використання поїзда комбінованих перевезень "Вікінг".

Читайте також: Литва виступає за прискорення підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС, - член Сейму Литви

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся