Україна і ЄС віддані підписанню УА після виконання Києвом умов, – спільна заява

Понеділок 25 лютого 2013 16:29

Україна і Європейський Союз підтверджують свою вiдданiсть підписанню угоди про асоцiацiю i сподіваються на досягнення прогресу Києвом у виконанні необхідних для цього умов до початку травня 2013 р. Про це йдеться у спiльнiй заявi Президента України Вiктора Януковича, президента Ради ЄС Германа ван Ромпея i президента Європейської комiсiї Жозе Мануеля Баррозу за пiдсумками самiту в Брюсселi, передає "Радіо Свобода".

"Лiдери пiдтверджують свою вiдданiсть пiдписанню вже парафованої угоди про асоцiацiю, зокрема щодо поглибленої та всеосяжної зони вiльної торгiвлi, тiльки-но буде продемонстровано рiшучi дiї і вiдчутний прогрес у трьох сферах, позначених пiд час самiту Україна-ЄС у 2011 р., якщо можливо, до самiту Схiдного партнерства у Вiльнюсi в листопадi 2013 р.", - йдеться в заявi.

Для досягнення цієї мети Україна налаштована діяти у відповідності до положень, визначених висновками Ради ЄС у закордонних справах від 10 грудня 2012 року, йдеться у заяві.

Читайте також: Рада міністрів ЄС підтвердила намір підписати з Україною угоду про асоціацію.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся