УЄФА дозволив проведення міждержавних чемпіонатів

Союз європейських футбольних асоціацій схвалив створення так званої Балканської ліги. Це буде об'єднаний чемпіонат країн колишньої Югославії.

Питання про участь в новій Лізі розглядають команди з Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Словенії, Македонії і Чорногорії, а також Угорщини та Болгарії. Про це повідомляють ЗМІ Хорватії.

У вересні відбулася зустріч представників УЄФА з главами футбольних федерацій країн, які можуть організувати об'єднаний турнір. Були на зустрічі, серед інших, президент УЄФА Мішель Платіні та глава Хорватського футбольного союзу Давор Шукер.

Нагадаємо, більше десяти років тому активно обговорювалося питання формування так званої "Атлантичної ліги" з командами з Нідерландів, Данії, Швеції, Норвегії, Португалії та Бельгії, однак у той час УЄФА виступив категорично проти. Зараз подібний турнір виглядає не так утопічно, як проект "Балканська ліга"​​.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся