ru ua

Вбивця з "Каравану" за зовнішніми ознаками психічно здоровий, - психіатр

Людина, яка вчинила потрійне вбивство в торгово-розважальному центрі "Караван", за зовнішніми ознаками психічно здорова. Про це в ході круглого столу в редакції "Комсомольської правди в Україні" заявила психіатр, завідуюча відділенням кризових станів Київської міської кризової служби в Міській психоневрологічній лікарні №1 Світлана Нетрусова, передає кореспондент РБК-Україна.

"За мімічними моментам, які видно на ролику, я не можу стверджувати, що він психічно хворий, тобто з психічним розладом. І не схоже, щоб він знаходився в наркотичному сп'янінні. Його вчинки досить не хаотичні і чіткі... Він не вів себе як хворий психічними захворюваннями", - заявила Нетрусова.

За її словами, подібну агресію з боку нападника міг спровокувати особистий огляд, оскільки будь-який огляд припускає в якійсь мірі приниження.

Раніше повідомлялося, що за однією з версій міліції, вбивця трьох охоронців з ТРЦ "Караван" - психічно хворий.

Нагадаємо, 26 вересня ц.р. близько 15:00 за спеціальною лінією "102" у чергову частину Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві надійшло повідомлення, що на вул. Луговій, 12, в торговому центрі "Караван" невідомий розстріляв трьох приватних охоронців і одного поранив. Останній був прооперований і у важкому стані перебуває в лікарні.

Всі охоронці були молодими, у віці близько 30-33 років. За даними правоохоронців, загиблі охоронці вже не перший рік працювали в охоронній службі. Зазначимо також, що охоронці в торгово-розважальному центрі "Караван" не мали при собі жодних засобів впливу на порушників, навіть газових балончиків, оскільки це не передбачено чинним законодавством.

Читайте також: Вбивця з "Каравану" до цих пір знаходиться в Києві, - МВС