ua ru

Вбивство журналіста у Словаччині: глава МВС подав у відставку

Вбивство журналіста у Словаччині: глава МВС подав у відставку Фото: Роберт Каліняк (flickr.com EU2016 SK)

Каліняк також пішов з посади заступника прем'єр-міністра

Міністр внутрішніх справ Словаччини Роберт Каліняк подав у відставку у зв'язку з вбивством журналіста Яна Кучака і його нареченої. Про це повідомляє The Guardian.

Каліняк також пішов з посади заступника прем'єр-міністра Роберта Фіцо.

"Я вважаю, що для виконання свого мандата я повинен зробити все, щоб зберегти стабільність у Словаччині. З цієї причини я вирішив піти з поста віце-прем'єра і міністра внутрішніх справ", - заявив Калиняк.

Міністр заявив, що перш ніж піти, він завершить певні справи.

Це вже другий міністр з партії "Курс - соціальна демократія", який подав у відставку. Раніше, як повідомлялося, пішов з посади міністр культури.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Словаччині вбили журналіста відділення німецько-швейцарського видання Axel Springer Яна Кучака і його дівчину Мартіну Кушнірову. Пара планувала одружитися у травні.

4 березня президент Словаччини Андрій Кіска заявив, що дострокові вибори можуть стати рішенням для відновлення громадської довіри у зв'язку з убивством журналіста-розслідувача, яке потрясло націю.

Сьогодні, 12 березня, Манфред Вебер, лідер найбільшої у Європарламенті фракції Європейської народної партії, заявив, що у Європарламенті не задоволені перебігом розслідування подвійного вбивства та вимагають звільнити главу МВС Словаччини.