ru ua

Вбивство Ноздровської: поліція створила посилену слідчо-оперативну групу

Вбивство Ноздровської: поліція створила посилену слідчо-оперативну групу Фото: В'ячеслав Аброськін (УНІАН)

Група буде працювати до моменту встановлення особи вбивці правозахисниці

Для розслідування справи про вбивство Ірини Ноздровської Національна поліція України створила посилену слідчо-оперативну групу. Про це заявив перший заступник голови Нацполиции В'ячеслав Аброськін, передає прес-служба Нацполіції на своїй сторінці в Facebook.

Наголошується, що до складу слідчо-оперативної групи входять працівники апарату Національної поліції, Головного слідчого управління, Департаменту карного розшуку Національної поліції України та інших департаментів, задіяних для розкриття умисного вбивства правозахисниці.

"В такому режимі вся поліція Головного управління поліції Київщини та апарату Нацполіції працюватимуть до тих пір, поки не буде встановлено особу, яка скоїла цей злочин", - зазначив В'ячеслав Аброськін.

в'ячеслав #Аброськін: Поліція робить все можливе для розкриття вбивства Ірини Ноздровської Перший заступник глави Нацп...

Опубліковано Національна поліція України 4 січня 2018 р.

Нагадаємо, керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Київській області Микола Жукович заявив, що тіло вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської відправили на додаткову комплексну експертизу на прохання родичів.