УБА проситиме В.Ющенко накласти вето на мораторій на продаж землі.
Українська будівельна асоціація (УБА) звернеться із відкритим листом до президента України Віктора Ющенка із проханням накласти вето на мораторій на продаж сільськогосподарських земель, який ухвалила вчора Верховна Рада, повідомляє прес-служба УБА.
На переконання УБА, цей вчинок Верховної Ради - крок назад для всієї української економіки і сприятиме тіньовим методам економіки.
"Замість того, щоб наблизитися до загальноприйнятих у світі правил, ми знову "пробуксовуємо", заохочуючи такі атавізми радянської бюрократичної машини, як корупція, хабарництво, непрозорість", - йдеться у заяві.
Нагадаємо, що 19 грудня ВР проголосувала за продовження дії мораторію на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2008 року, за це рішення проголосували 354 народних депутата.