УАЗ відкликає понад 2 тис. машин UAZ Patriot через несправності механізму обігріву вітрового скла

ВАТ "Ульяновський автомобільний завод" (входить до групи Sollers) відкликає понад 2 тис. автомобілів UAZ Patriot, випущених в період з 1 липня по 9 вересня 2013 р., з-за несправності механізму обігріву вітрового скла. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

У компанії відзначають, що дефект не впливає на систему безпеки автомобіля, але "дає додаткове навантаження на акумулятор і може призвести до його передчасної розрядки". У компанії також попросили всіх власників автомобілів UAZ Patriot найближчим часом звернутися в офіційний дилерський центр УАЗа для проведення необхідних робіт по заміні реле обігріву вітрового скла. Робота буде виконана безкоштовно, а також в максимально короткий термін, уточнили в компанії.

ВАТ "Ульяновський автомобільний завод" виробляє автомобілі УАЗ і Isuzu. Основним акціонером є Sollers - володіє 67,77% акцій УАЗа, 13,19% акцій належить державі в особі Росмайна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся