У.Чавес: Виведення військ з Іраку і припинення погроз США на адресу Ірану і Венесуели відразу призведуть до зниження цін на нафту.

Президент Венесуели Уго Чавес чергового разу пообіцяв, що ціни на нафту продовжать своє зростання, оскільки світові запаси основного енергоносія скорочуються, а обсяги її споживання в багатих країнах і, зокрема в США, продовжують збільшуватися, передає Associated Press. У.Чавес заявив, що лідери країн ЄС і США постійно намагаються покласти провину за подорожчання нафти на Венесуелу й інші країни - виробники нафти, але справжня причина зростання цін - їхня власна "нафтова спрага". Скорочення природних запасів, ослаблення курсу долара, конфлікт в Іраку і погрози Вашингтона на адресу Ірану також, на думку венесуельського президента, вносять внесок до зростання цін на "чорне золото". "Вони хочуть звинуватити нас - арабів і Венесуелу. Але це не нас потрібно винити. Виведіть війська з Іраку і побачите, як впадуть ціни. Припините погрози на адресу Ірану і Венесуели, і ціни на нафту підуть вниз", - заявив У.Чавес на зустрічі з делегатами з країн Руху неприєднання. Ціни світового ринку на нафту за підсумками торгів 3 липня 2008 р. на провідних нафтових біржах перевищили позначку в 146 дол./бар. Раніше У.Чавес заявив, що ціни на нафту перевищать 200 дол./бар, якщо США не припинять агресивні заяви на адресу Ірану, а споживання залишиться на існуючому високому рівні.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся