Ціна на нафту на NYMEX впала на 2,6% у зв'язку з позовом SEC проти Goldman Sachs.

Ціна на нафту марки Light Sweet в Нью-Йорку на New York Mercantile Exchange (NYMEX) впала на 2,6% після появи інформації про те, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала позов проти інвестбанка Goldman Sachs, повідомляє РБК. Ціна ф'ючерсу Light, Sweet Crude Oil (травень) знизилася на 2,27 дол. - до рівня 83,24 дол./бар.

Напередодні SEC подала до суду на Goldman Sachs, звинувативши його в шахрайстві з використанням похідних іпотечних паперів. За заявою комісії, банк структурував і виводив на ринок так звані синтетичні облігації CDO, прибутковість і ризики яких залежали від базових іпотек класу subprime. При цьому Goldman Sachs Group не розкривав важливої інформації для інвесторів про ці продукти, яка могла вплинути на адекватну оцінку ризиків, закладених в цих паперах, коли ринок житла в США вже почав просідати.

SEC вимагає від Goldman Sachs повернення незаконно отриманого прибутку, виплати відсотків за період до винесення судової ухвали і сплати штрафів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся