ru ua

Ціна нафти Middle East Crude на товарній біржі в Токіо сьогодні знизилася на 1,4%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні знизилася на 1,4%. За підсумками торгів 29 липня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в листопаді склала 62,180 тис. ієн за кілолітр (приблизно 100,56 дол./бар.), втративши за день 880 ієн (-1,4%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні змінилася неістотно і склала 64,960 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,06 дол./бар.), символічно знизившись за день на 80 ієн (-0,12%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.