ru ua

Ціна нафти Middle East Crude на товарній біржі Токіо сьогодні підвищилася менш ніж на 1%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні підвищилася менш ніж на 1%. За підсумками торгів 30 липня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в грудні склала 62,710 тис. ієн за кілолітр (приблизно 101,79 дол./бар.), додавши за день 530 ієн (+0,85%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні істотно не змінилася і склала 65,140 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,73 дол./бар.), підвищившись за день на 180 ієн (+0,28%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.