ru ua

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні підвищилася майже на 2%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні виросла майже на 2%. За підсумками торгів 1 серпня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в грудні склала 63,260 тис. ієн за кілолітр (приблизно 102,72 дол./бар.), додавши за день 1,180 тис. ієн (+1,9%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 64,800 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,22 дол./бар.), підвищившись за день на 1,150 тис. ієн (+1,8%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.