Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо 29 червня майже не змінилася, понизившись менш ніж на 0,5%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) стосовно її найбільш активного контракту сьогодні істотно не змінилася, знизившись за день менш ніж на 0,5%. За підсумками торгів 29 червня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерса Middle East Crude Oil з поставкою в листопаді склала 45,310 тис. ієн за кілолітр (приблизно 90,78 дол./бар.), знизившись за день на 180 ієн, або на 0,4%.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil залишилася в беквордації щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерса Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 47,130 тис. ієн/кілолітр (приблизно 94,42 дол./бар.), знизившись за день на 20 ієн, або на 0,04%.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізичне постачання нафти по ф'ючерсу не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку береться середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся